Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Płockich Targów Edukacyjnych 2014, która odbędzie się 7 kwietnia 2014 r. w godz.10.00-14.00 w Hali Sportowej na terenie Centrum Sportu i Rekreacji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku przy Al. Kilińskiego 12.

Ideą Płockich Targów Edukacyjnych jest przybliżenie młodzieży i osobom poszukującym pracy możliwości kształcenia w postaci szerokiej oferty edukacyjnej oraz prezentacja różnego rodzaju form wsparcia w budowaniu własnej kariery zawodowej, drogi edukacyjnej oraz poszerzenia informacji potrzebnych do kształtowania ścieżki rozwoju zawodowego.

Jesteśmy przekonani, że Państwa uczestnictwo w Płockich Targach Edukacyjnych pozwoli uczniom dokonać świadomego i odpowiedzialnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej oraz uświadomi potrzebę i znaczenie kształcenia przez całe życie, zgodnie z potrzebami i wymogami lokalnego rynku pracy.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 marca 2014 r. Ilość stoisk wystawienniczych jest ograniczona. O udziale w Płockich Targach Edukacyjnych 2014 decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają placówki oświatowe. Udział w Płockich Targach Edukacyjnych 2013 jest bezpłatny.

Pobierz regulamin i zgłoszenie

 

Wypełniony formularz prosimy dostarczyć
do Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku, ul. Kostrogaj 1 pok. 30
lub przesłać faksem na nr 24/267-46-31
lub e-mail: tomasz.nowacki@pupplock.pl
do dnia 21.03.2014 r.
Wszelkie pytania dotyczące udziału w Targach prosimy kierować na adres:
Powiatowy Urząd Pracy w Płocku – Tomasz Nowacki e-mail: tomasz.nowacki@pupplock.pl
lub telefonicznie 24/267-46-60.

O Autorze

Podobne Posty