Dział zbiorów audiowizualnych /ul. Tadeusza Kościuszki 3c/ zaprasza na bezpłatne projekcje filmowe.

21 lutego 2018 r. o godz. 17.00 zapraszamy na dramat wojenny z 2017 r. w reżyserii Christophera Nolana.

Akcja filmu rozgrywa się na lądzie, morzu i w powietrzu. Myśliwce RAF-u toczą podniebny bój z wrogiem ponad kanałem La Manche, starając się ochronić bezbronnych ludzi na ziemi oraz setki niewielkich łodzi pływających w desperackiej misji ratunkowej. Załogi łodzi, wojskowe oraz cywilne, ryzykują życiem, aby wygrać wyścig z czasem i ocalić żołnierzy z okrążenia. 

Parasol licencyjny

W ramach poszerzania swojej oferty kulturalnej Książnica Płocka kolejny raz wykupiła Parasol Licencyjny® MPLC, który pozwala organizować pokazy filmowe. Dzięki Parasolowi możemy całkowicie legalnie prezentować naszym użytkownikom ciekawe filmy największych hollywoodzkich wytwórni m.in. Walt Disney Pictures, 20th Century Fox, MGM, Universal Pictures, Paramount Pictures, Warner Bros., Miramax, United Artists, Dreamworks Pictures. Co ważne, użytkownicy nie płacą za udział w pokazach filmowych, bowiem Parasol licencyjny® jest licencją niekomercyjną czyli nie umożliwia pobierania opłat za bilety i powszechnej reklamy pokazów z wykorzystaniem tytułów filmów. Dlatego też na stronie internetowej Książnicy umieszczone są tylko ogólne informacje o prezentowanym danego dnia filmie.

Projekcje filmowe odbywają się co 2 tygodnie w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Książnicy Płockiej, ul. T. Kościuszki 3 c., tel. 24 268 00 45.

 

O Autorze

Podobne Posty