Do 28 lutego można głosować na Książkę Roku 2017 w plebiscycie czytelniczym portalu lubimyczytac.pl.

Waszej uwadze polecamy książkę Jacka Ostrowskiego “Ostatnia wizyta” w kategorii Literatura faktu i publicystyka.

Przypomnijmy, Ostatnia wizyta to opowieść o tajemniczym uprowadzeniu znanej płockiej lekarki Stefanii Kamińskiej. Jacek Ostrowski, który znał ofiarę osobiście, napisał swą mroczną opowieść na podstawie materiałów ze śledztwa i rozmów z prokuratorem prowadzącym dochodzenie. 

O serwisie lubimyczytac.pl

Serwis lubimyczytac.pl powstał w 2011 roku. Miesięcznie odwiedza go około 3 mln unikalnych użytkowników – to największa społeczność czytelników w kraju. Do tej pory wystawili oni książkom kilkanaście milionów ocen i kilka milionów opinii. Serwis otrzymał wiele nagród: m.in. Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kategorii „Kultura w sieci” 2014 czy nagrodę „Firma Polskiego Internetu” przyznawaną przez InternetStandard.

W plebiscycie Książka Roku jurorem jest każdy czytelnik w Polsce. To największe głosowanie i najbardziej demokratyczna nagroda literacka w kraju. O jej przyznaniu decydują głosy kilkudziesięciu tysięcy czytelników. […] Co roku wyniki naszego plebiscytu pokazują, jakie książki są najpopularniejsze wśród polskich czytelników. Właśnie dlatego jest ona ważna dla całego środowiska literackiego, a wydawcom i autorom sprawia szczególną radość – Izabela Sadowska, prezes portalu lubimyczytać.pl.

O Autorze

Podobne Posty