Dział zbiorów audiowizualnych /ul. Tadeusza Kościuszki 3c/ zaprasza na bezpłatne projekcje filmowe.

21 marca 2018 r. o godz. 17.00 zapraszamy na amerykański dramat z 2017 r. w reżyserii Colina Trevorrowa.

Naomi Watts gra Susan, samotną matkę dwóch chłopców. Jej syn Henry jest 11-letnim geniuszem, który nie tylko zarządza rodzinnymi finansami, ale i zapewnia emocjonalne wsparcie dla matki i młodszego brata. Kiedy Henry odkrywa, że dziewczynka z sąsiedztwa skrywa straszny sekret, prosi matkę, by się tym zainteresowała.

Parasol licencyjny

W ramach poszerzania swojej oferty kulturalnej Książnica Płocka kolejny raz wykupiła Parasol Licencyjny® MPLC, który pozwala organizować pokazy filmowe. Dzięki Parasolowi możemy całkowicie legalnie prezentować naszym użytkownikom ciekawe filmy największych hollywoodzkich wytwórni m.in. Walt Disney Pictures, 20th Century Fox, MGM, Universal Pictures, Paramount Pictures, Warner Bros., Miramax, United Artists, Dreamworks Pictures. Co ważne, użytkownicy nie płacą za udział w pokazach filmowych, bowiem Parasol licencyjny® jest licencją niekomercyjną czyli nie umożliwia pobierania opłat za bilety i powszechnej reklamy pokazów z wykorzystaniem tytułów filmów. Dlatego też na stronie internetowej Książnicy umieszczone są tylko ogólne informacje o prezentowanym danego dnia filmie.

Projekcje filmowe odbywają się co 2 tygodnie w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Książnicy Płockiej, ul. T. Kościuszki 3 c., tel. 24 268 00 45.

 

O Autorze

Podobne Posty