Dział zbiorów audiowizualnych /ul. Tadeusza Kościuszki 3c/ zaprasza na bezpłatne projekcje filmowe.

23 maja 2018 r. o godz. 17.00 zapraszamy na dramat produkcji francuskiej z 2017 r. w reżyserii Cédrica Klapischa.

Jean opuścił swoją rodzinę i rodzinną Burgundię na 10 lat, aby podróżować po całym świecie. Na wieść o zbliżającej się śmierci ojca, powrócił do krainy dzieciństwa gdzie czekają na niego siostra Juliette i brat Jérémie. Juliette jest młoda, pracowita i pełna energii, ale nie spodziewa się, że to właśnie na jej barki spadnie ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić ją dawnej świetności, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.  

Parasol licencyjny

W ramach poszerzania swojej oferty kulturalnej Książnica Płocka kolejny raz wykupiła Parasol Licencyjny® MPLC, który pozwala organizować pokazy filmowe. Dzięki Parasolowi możemy całkowicie legalnie prezentować naszym użytkownikom ciekawe filmy największych hollywoodzkich wytwórni m.in. Walt Disney Pictures, 20th Century Fox, MGM, Universal Pictures, Paramount Pictures, Warner Bros., Miramax, United Artists, Dreamworks Pictures. Co ważne, użytkownicy nie płacą za udział w pokazach filmowych, bowiem Parasol licencyjny® jest licencją niekomercyjną czyli nie umożliwia pobierania opłat za bilety i powszechnej reklamy pokazów z wykorzystaniem tytułów filmów. Dlatego też na stronie internetowej Książnicy umieszczone są tylko ogólne informacje o prezentowanym danego dnia filmie.

Projekcje filmowe odbywają się co 2 tygodnie w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Książnicy Płockiej, ul. T. Kościuszki 3 c., tel. 24 268 00 45.

 

O Autorze

Podobne Posty