Dział zbiorów audiowizualnych /ul. Tadeusza Kościuszki 3c/ zaprasza na bezpłatne projekcje filmowe.

20 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 zapraszamy na dramat produkcji USA z 2017 r. w reżyserii Michaela Carney’a.

Prawdziwa historia, zrealizowana na podstawie bestsellera New York Timesa, która w fascynujący sposób “ukazuje piękno ludzkiego ducha”. 

Odnoszący sukcesy artysta Ron Hall i jego żona Debbie wiodą doskonałe życie … na pozór. Kiedy ich wiara i rodzina zostają wystawione na próbę, niezwykła więź z bezdomnym włóczęgą prowadzi ich w niezwykłej podróży, podczas której poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni.   

Parasol licencyjny

W ramach poszerzania swojej oferty kulturalnej Książnica Płocka kolejny raz wykupiła Parasol Licencyjny® MPLC, który pozwala organizować pokazy filmowe. Dzięki Parasolowi możemy całkowicie legalnie prezentować naszym użytkownikom ciekawe filmy największych hollywoodzkich wytwórni m.in. Walt Disney Pictures, 20th Century Fox, MGM, Universal Pictures, Paramount Pictures, Warner Bros., Miramax, United Artists, Dreamworks Pictures. Co ważne, użytkownicy nie płacą za udział w pokazach filmowych, bowiem Parasol licencyjny® jest licencją niekomercyjną czyli nie umożliwia pobierania opłat za bilety i powszechnej reklamy pokazów z wykorzystaniem tytułów filmów. Dlatego też na stronie internetowej Książnicy umieszczone są tylko ogólne informacje o prezentowanym danego dnia filmie.

Projekcje filmowe odbywają się co 2 tygodnie w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Książnicy Płockiej, ul. T. Kościuszki 3 c., tel. 24 268 00 45.

 

O Autorze

Podobne Posty