III OGÓLNOPOLSKI ZLOT MIŁOŚNIKÓW CUKIERNI POD AMOREM

23 czerwca 2018 r. Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego organizuje po raz trzeci Ogólnopolski Zlot Miłośników Cukierni Pod Amorem z udziałem Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk.

W tym roku ponownie ugościmy Was w ogrodzie Książnicy Płockiej, a autorka zdradzi, czego możemy spodziewać się po „Dziedzictwie Hryciów“, piątej odsłonie cyklu. Proponujemy też uczestnikom wycieczkę w czasy PRL-u. Będzie saturator, stroje z epoki, niespodzianki…

Będą konkursy, słodki poczęstunek i ciastka z wróżbą.

23 czerwca, godz. 11.00 – 16.00 – ogród Książnicy Płockiej (Płock, ul. Kościuszki 6)

To nie wszystko!

Tym razem dodatkową atrakcją dla zainteresowanych będą WARSZTATY PISARSKIE Z AUTORKĄ, zatytułowane Szanujmy wspomnienia. Małgorzata Gutowska-Adamczyk zachęci, nauczy, podpowie, jak opowiadać swoje historie i dlaczego warto pisać wspomnienia? Warsztaty obejmować będą część teoretyczną i praktyczną a prowadząca je pisarka wskaże m.in. na to, jakimi cechami powinien charakteryzować się skuteczny tekst, opowie o chronologii, wyborze i selekcji faktów, o zmysłach i szczegółowości, o tym, co jest ważne w pisaniu i jak wybierać właściwy punkt widzenia? Będzie też mowa o typach narracji, opisach i dialogach. I jeszcze dużo więcej…

Zapisy na warsztaty i udział w Zlocie: tel. 24 268 00 36, e-mail: metod@ksiaznicaplocka.pl

Warsztaty są częścią projektu „Kulturalny kalejdoskop” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego w programie Partnerstwo dla książki.

Patronat nad wydarzeniem objęło Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Wspierają nas: Cukiernia Lekkie Ciacho, Cukiernia Ciuciubabka, Piekarnia-Cukiernia Polkorn

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zgłoszenie do udziału w warsztatach lub Zlocie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w bazie danych prowadzonej przez Książnicę Płocką im. Władysława Broniewskiego w Płocku, ul. Kościuszki 6 w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem ww. wydarzenia.

Państwa dane osobowe zostaną usunięte natychmiast po zakończonym wydarzeniu.

Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w warsztatach lub Zlocie. Fakt niepodania ww. danych skutkuje brakiem możliwości nawiązania współpracy.

Zgodnie z art. 13 ust.1 rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), administratorem Państwa danych osobowych jest Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 6. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych można się z nami skontaktować pod adresem e-mail: iod@ksiaznicaplocka.pl.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi w związku z przetwarzaniem ww. danych do organu właściwego ds. ochrony danych osobowych.

 

O Autorze

Podobne Posty