Można się jeszcze zapisywać na warsztaty robotyki w Książnicy Płockiej! Zapraszamy na dwugodzinne, jednorazowe warsztaty programowania robotów:

  • 27 czerwca w godzinach 9.00 – 11.00 (10–12 lat) – Książnica Płocka, ul. Kościuszki 6, sala kolumnowa, tel. 24 268 00 36.
  • 29 czerwca w godzinach 9.00 – 11.00 (7-9 lat) – Filia biblioteczna nr 5, Pasaż Vuka Karadzica 1, tel. 24 262 32 55
  • 29 czerwca w godzinach 11.30 – 13.30 (10-12 lat) – Filia biblioteczna nr 5, Pasaż Vuka Karadzica 1, tel. 24 262 32 55

Przyjmujemy też zapisy na KOSMICZNĄ NOC w ogrodzie!!! Impreza przeznaczona dla dzieci w wieku 9-12 lat z Płocka i powiatu płockiego.

Zapraszamy 28 sierpnia w godz. 18.00 – 24.00 na nocne obserwacje nieba na profesjonalnym sprzęcie, gry i zabawy o wszechświecie, kosmosie, planetach. Imprezę poprowadzi wielki pasjonat spraw kosmicznych, autor Astrofazy, Piotr Kosek. Będą też warsztaty kosmiczne – optyka, lasery, malowanie światłem, promieniowanie elektromagnetyczne, prowadzone przez Zakątek Odkrywców

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!!!
tel. 24 268 00 36, e-mail: metod@ksiaznicaplocka.pl

 

Obydwa wydarzenia są częścią projektu WSZECHŚWIAT KULTURY realizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Płocku w partnerstwie z Książnica Płocką ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zgłoszenie do udziału w warsztatach lub Kosmicznej Nocy jest jednoznaczne z wyrażeniem  zgody  na wprowadzenie i przetwarzanie  danych osobowych Państwa dziecka w bazie danych  prowadzonej przez Książnicę Płocką im. Władysława Broniewskiego w Płocku, ul. Kościuszki 6 w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem ww. wydarzeń.

Dane osobowe Państwa dziecka będą przechowywane w okresie 5 lat, zgodnie z wymogami zachowania dokumentacji na cele projektowe.

Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w warsztatach lub Kosmicznej Nocy. Fakt niepodania ww. danych skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w ww. wydarzeniach.

Zgodnie z art. 13 ust.1 rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), administratorem danych osobowych Państwa  dziecka jest Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 6. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych można się z nami skontaktować pod adresem e-mail: iod@ksiaznicaplocka.pl.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi w związku z przetwarzaniem ww. danych do organu właściwego ds. ochrony danych osobowych.

O Autorze

Podobne Posty