Dział zbiorów audiowizualnych /ul. Tadeusza Kościuszki 3c/ zaprasza na bezpłatne projekcje filmowe.

8 sierpnia 2018 r. o godz. 16.00 zapraszamy na amerykański dramat z 2017 r. w reżyserii Margareth Betts. 

Film jest fascynującą opowieścią o młodej dziewczynie i jej pierwszym miłosnym oczarowaniu, w tym wypadku Bogiem. lata 60. ubiegłego wieku, czasy rewolucji obyczajowej. Nieśmiała, młodziutka Cathleen, wychowywana w prowincjonalnym miasteczku w Tennessee przez matkę, która zupełnie nie rozumie jej religijnej fascynacji. Otrzymuje stypendium katolickiej szkoły i decyduje się wstąpić do klasztoru. Dziewczynę pociąga tajemniczość i romantyzm poświęconego Bogu życia, a także zamknięcie się w świecie całkowicie ignorującym upływ czasu. 

Parasol licencyjny

W ramach poszerzania swojej oferty kulturalnej Książnica Płocka kolejny raz wykupiła Parasol Licencyjny® MPLC, który pozwala organizować pokazy filmowe. Dzięki Parasolowi możemy całkowicie legalnie prezentować naszym użytkownikom ciekawe filmy największych hollywoodzkich wytwórni m.in. Walt Disney Pictures, 20th Century Fox, MGM, Universal Pictures, Paramount Pictures, Warner Bros., Miramax, United Artists, Dreamworks Pictures. Co ważne, użytkownicy nie płacą za udział w pokazach filmowych, bowiem Parasol licencyjny® jest licencją niekomercyjną czyli nie umożliwia pobierania opłat za bilety i powszechnej reklamy pokazów z wykorzystaniem tytułów filmów. Dlatego też na stronie internetowej Książnicy umieszczone są tylko ogólne informacje o prezentowanym danego dnia filmie.

Projekcje filmowe odbywają się co 2 tygodnie w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Książnicy Płockiej, ul. T. Kościuszki 3 c., tel. 24 268 00 45.

 

O Autorze

Podobne Posty