Uwaga!

Ogłaszamy nabór uczestników warsztatów pisarskich „Piszę się na to”, które na przełomie września i października 2018 roku poprowadzi w Książnicy Płockiej Radosław Lewandowski.

Będzie to 5 dwugodzinnych, weekendowych spotkań plus indywidualna, zdalna praca nad tekstami. Materialnym efektem kursu ma być zbiór opowiadań napisanych przez kursantów.

Wiek uczestników: 16+ Planowany termin rozpoczęcia warsztatów: 14 września 2018 r.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: tel. 24 268 00 36, e-mail: metod@ksiaznicaplocka.pl

Warsztaty są częścią projektu Kulturalny Kalejdoskop dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Radosław Lewandowski 

pisarz, miłośnik i twórca literatury z gatunku fantasy, science fiction, oraz opowieści historycznych. Autor m.in.: Yggdrasil Struny Czasu oraz  Yggdrasil Exodus a także czterotomowej sagi o wikingach: Wikingowie. Wilcze dziedzictwo; Wikingowie. Najeźdźcy z Północy; Wikingowie. Topory i sejmitary; Wikingowie. Kraina Proroka. Jest też autorem wydanej przez Książnicę Płocką Kuchni pisarza, będącej  zbiorem porad dla młodych pisarzy, dotyczących warsztatu pisarskiego i rynku wydawniczego, utrzymanych w lekko żartobliwym tonie. Dodatkowo, w drugiej części zajrzeć można do kuchni kilku autorów i poznać ich zwyczaje kulinarne w czasie pracy nad książką oraz przepisy na ulubione dania.

 

 

 

 

O Autorze

Podobne Posty