WERANDA COUNTRY

Dwumiesięcznik o pięknych domach, zielonych ogrodach i ciekawym życiu poza miastem. Czasopismo opowiada o poszukiwaniu miejsca do życia, przywołuje historie ciekawych ludzi, którzy odważyli się spełnić marzenia. Pasje bohaterów i autorów artykułów to malarstwo, muzyka, teatr, a także pielęgnacja ogrodu, ekologia, gotowanie, dekorowanie wnętrz oraz spotkania z przyjaciółmi. Pismo adresowane jest do osób poszukujących inspiracji i pomysłów do zmiany stylu życia. W każdym numerze prezentacja magicznych miejsc do odwiedzenia podczas weekendu lub wakacji, fotografie wyjątkowych domów i ogrodów oraz garść porad ekologicznych i prawnych.

Opis: www.empik.com

W bieżącym numerze: >>

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki 


MÓJ PIĘKNY OGRÓD

Każdy numer „Mojego Pięknego Ogrodu” – największego europejskiego magazynu ogrodniczego – to nowa porcja wiedzy, oryginalnych pomysłów i cennych inspiracji. Wszystkim miłośnikom piękna zaklętego w przyrodzie podpowiadamy, jak aranżować ogród czy działkę, by cały sezon były atrakcyjne i zachwycały stałą grą żywych barw. Czytelnicy znajdą tu nie tylko pomysły na aranżowanie kwiatowych rabat, ogrodów doniczkowych na balkonach i tarasach, ale i projekty nowych nasadzeń, a także praktyczne porady dotyczące małej architektury ogrodowej. Wszyscy, których interesuje nie tylko ogród ozdobny, ale i użytkowy, na łamach „Mojego Pięknego Ogrodu” znajdą wiele praktycznych porad i wskazówek dotyczących codziennej uprawy, pielęgnacji i ochrony roślin sadowniczych i warzywnych. W czasie zimowych miesięcy podpowiadamy czytelnikom, czym warto zająć się w nowym sezonie i jak zaprojektować ogród, by na przywitanie wiosny prezentował się zupełnie inaczej niż rok temu. 

Opis: www.egazety.pl

W bieżącym numerze: >>

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki   


DZIAŁKOWIEC

Magazyn ogrodniczy z długoletnią tradycją. Na jego lekturze wychowało się już kilka pokoleń miłośników roślin i zieleni. Znajdziemy w nim wszystko, co związane z pielęgnacją i aranżacją ogrodu, gatunkami kwiatów i krzewów, sposobami pielęgnacji i doborem techniki ogrodniczej.

Opis: www.empik.com

W bieżącym numerze: >>

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki 6


MOJE MIESZKANIE

Magazyn poradnikowy o urządzaniu wnętrz. W gazecie prezentowane są ciekawe, oryginalne i tanie pomysły dotyczące aranżacji wnętrz, zarówno w małych mieszkaniach, jak i domach: podpowiedzi architektów wnętrz i stylistów, w co wyposażyć wnętrza; jak i gdzie szukać dobrych produktów wyposażenia wnętrz; przegląd oferty rynkowej z polskich sklepów meblowych i wnętrzarskich; najnowsze wzory i najmodniejsze trendy w wystroju wnętrz; ładne aranżacje wnętrz; duże zdjęcia wnętrz; porady jak szybko zmienić wygląd mieszkania; ABC stylu we wnętrzach wraz z zasadami odpowiedniego doboru mebli i dodatków, które pozwolą urządzić spójne stylistycznie mieszkanie. Do tego prezentacja kobiet z pasją, które odmieniły swoje życie i swoje mieszkania; praktyczne porady pozwalające uniknąć błędów przy podejmowaniu decyzji związanych z wyborem i kupnem domowych sprzętów: mebli, tkanin, sprzętu AGD, tapet, farb do wnętrz.

Opis: www.empik.com

W bieżącym numerze: >>

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki 6


MURATOR

Miesięcznik dla budujących i remontujących domy. Znajdziemy w nim fachowe porady dotyczące nie tylko budowania i remontu domów jednorodzinnych, ale także podpowiedzi, jaki wybrać projekt domu, jak zabrać się za prace wykończeniowe oraz jakie są najważniejsze zasady projektowania wnętrz. Zawiera rzetelne artykuły na temat planowania i budowy instalacji elektrycznej, grzewczej czy wodno-kanalizacyjnej. Z miesięcznika dowiemy się, jakie wybrać urządzenia grzewcze, aby koszty ogrzewania były jak najniższe. Do tego garść porad jak właściwie interpretować prawo budowlane i warunki techniczne, jak prowadzić rozmowy z ekipą budowlaną, jak kontrolować poszczególne etapy budowy domu.

Opis: www.empik.com

W bieżącym numerze: >>

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki 6


 

Katalog czasopism Książnicy Płockiej (wybierz indeks: tytuł czasopisma)  >>

O Autorze