Uwaga! Brak wolnych miejsc. Przypominamy osobom, które zapisały dzieci o wypełnieniu i dostarczeniu oświadczenia (dostępne poniżej).

W czasie wakacji zapraszamy dzieci w wieku 9-12 lat na dwie Noce przygód z Krzysztofem Petkiem, autorem książek przygodowych, specjalistą od survivalu i wypraw ekstremalnych.

 Noc przygód rozpocznie się w ogrodzie Książnicy Płockiej około godz. 18.00. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy. Kapitanowie wylosują zagadkę do rozwiązania, która będzie wstępem do dalszej gry. W każdym wypadku będzie to ciąg zagadek, zadań detektywistycznych prowadzących od miejsca do miejsca w bibliotece i w jej najbliższej okolicy. Będą tajne hasła, zagadki, szukanie ukrytych wiadomości, itp. Jest to rodzaj gry terenowej, impreza odbędzie się bez względu na pogodę. W przypadku deszczu wszystkie działania odbywać się będą w gmachu Książnicy.

Terminy: 

I termin: 25 lipca, godz. 18.00-23.00, ul. Kościuszki 6 – organizator: Książnica Płocka

II termin: 26 lipca, godz. 18.00-23.00, ul. Kościuszki 6 – organizator: Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek w partnerstwie z Książnicą Płocką – projekt „Wakacyjny bookiet przygód”, dofinansowany ze środków Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”

 

UWAGA!  W jednej Nocy przygód może wziąć udział maks. 40 osób. Uczestnik może wziąć udział tylko w jednej Nocy przygód.

 Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem tel. 24 268 00 36, e-mail: metod@ksiaznicaplocka.pl (decyduje kolejność zgłoszeń). W przypadku zapisów mailowych prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, wieku, telefonu kontaktowego do rodziców.

Zapisanie dziecka wiąże się z obowiązkiem podpisania i dostarczenia do Książnicy Płockiej załączonego poniżej oświadczenia i zezwolenia na udział dziecka w imprezie i zgody, aby  dziecko przebywało pod opieką organizatorów Nocy przygód.

O Autorze

Podobne Posty