URODA

Luksusowy magazyn dla dojrzałych i wymagających kobiet. Adresowany do czytelniczek ciekawych świata, poszukujących, otwartych na nową wiedzę oraz doznania. Stawia na bliskość i dobre relacje z innymi, a także na proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze odnajdziemy poruszające historie, niezwykłe rozmowy oraz artykuły psychologiczne. Do tego odrobina eleganckiej mody, wyśmienitej kuchni i porywające opisy najpiękniejszych podróży.

Opis: www.empik.com

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki 


AVANTI

Największy na rynku magazyn zakupowy dla kobiet. Oprócz praktycznego przewodnika po najnowszych trendach i ofercie najlepszych sklepów znajdziemy w nim porady stylistek, raporty ze świata wielkiej mody oraz propozycje designerskich ubrań i dodatków z kolekcji polskich i zagranicznych projektantów.

Opis: www.empik.com

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki   


TWÓJ STYL

Ekskluzywny magazyn dla ambitnych, niezależnych, aspirujących kobiet, ceniących zarówno wiedzę i osobisty rozwój, jak i świat przyjemności i zabawy. Skierowany do czytelniczek poszukujących harmonii, ceniących takie wartości jak miłość, przyjaźń i rodzina. Wrażliwych na piękno i styl. Zawiera mnóstwo ciekawych artykułów, często zaskakujących i wzruszających wywiadów z nietuzinkowymi osobami. Redakcja starannie dobiera swoich bohaterów, zawsze kierując się zasadą wiarygodności i elegancji. Do tego spora porcja światowej mody, pięknych wnętrz, smacznej kuchni i egzotycznych podróży.

Opis: www.empik.com

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki 6


VOGUE

Polska edycja uznanego na całym świecie magazynu o modzie i stylu życia. Na tle swoich zagranicznych odpowiedników wyróżnia się dużą liczbą reportaży, wywiadów oraz rozmaitych form dziennikarskich poświęconych nie tylko modzie, lecz także kulturze czy sztuce. W środku znajdziemy inspirację do modowych eksperymentów, propozycje polskich artystów i projektantów.

Opis: www.empik.com

Czasopismo dostępne w Czytelni Książnicy Płockiej ul. T.Kościuszki 6


VIVA

Luksusowy dwutygodnik o nowinkach ze świata showbiznesu i kultury popularnej. Zawiera informacje o artystach, politykach, ludziach sukcesu, opowiada także o ich życiu prywatnym, namiętnościach, pasjach i życiowych doświadczeniach. Tylko temu tytułowi autorka najgłośniejszych romansów wyznała, że sama nigdy nie kochała, a polityk, który trzęsie całym krajem, zdradził, o co żona ma do niego nieustanne pretensje. Błyskotliwe wywiady prowadzone przez czołówkę polskich dziennikarzy na długo pozostają w pamięci. Znajdziemy w nim także niezwykłe sesje zdjęciowe, których efektem jest mnóstwo prestiżowych nagród. Od 2002 roku magazyn prowadzi plebiscyt najpiękniejszych Polaków „Viva! Najpiękniejsi”.

Opis: www.empik.com


 

Katalog czasopism Książnicy Płockiej (wybierz indeks: tytuł czasopisma)  >>

O Autorze