Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  – Zarząd Okręgu w Warszawie i Oddział w Płocku  oraz Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego  zapraszają na warsztaty szkoleniowe pt. „Promocja biblioteki w internecie nie musi kosztować!  – Bezpłatne narzędzia online do promocji biblioteki.  Aplikacje webowe i programy rozwijające kreatywność”     

Ośmiogodzinne warsztaty wspierające biblioteki w korzystaniu z multimedialnych aplikacji i programów odbędą się 2 września 2019 r., w godz. 8.00-16.00 w siedzibie Książnicy Płockiej w Płocku (ul. Kościuszki 6).

Prowadzący: Karol Baranowski

Karol Baranowski – Rocznik orwellowski (1984). Od  ośmiu lat bibliotekarz – nauczyciel w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie, a od czterech lat bibliotekarz na pół etatu w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w agendzie Arteteka  Członek i Ambasador Sieci Labib.

„Specjalizuję się w grach miejskich -projektowanie, tworzenie, przeprowadzanie. Zajmuję się nowymi technologiami: nowe media, obróbka grafiki, obróbka video. Wirtualna i Rozszerzona Rzeczywistość to także moja pasja. Jestem uzależnionym od Internetu, książek i roweru bibliotekarzem nauczycielem, który uczy, bawi, wychowuje. Uwielbiam zarówno tworzyć jak i być uczestnikiem gier miejskich. Prowadzę zajęcia z tabletami w swojej bibliotece, warsztaty z nowych technologii, pracuję z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami”.

Szkolenie przygotowano w  ramach projektu  Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Zarządu Okręgu Warszawie  WIEDZA=SUKCES

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Szkolenie jest bezpłatne.  Zgłoszenia przyjmujemy pod  adresem: dzs@ksiaznicaplocka.pl

 W zgłoszeniach prosimy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę biblioteki.

O Autorze

Podobne Posty