W związku z nadchodzącym, dziesiątym już z kolei Festiwalem Themersonów w Płocku, Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego przygotowuje kolejną edycję GRY MIEJSKIEJ Stefan na wagarach…, która w każdej edycji przybliża młodzieży postać i twórczość wyjątkowego Artysty i wybitnego płocczanina Stefana Themersona oraz jego zasłużonej dla miasta Rodziny.

Jak przekonaliśmy się już niejednokrotnie podczas dotychczasowych edycji gry, jej walory edukacyjne i poznawcze, idąc w parze z elementami dobrej zabawy, dają uczestnikom pole do kreatywnego działania i podobają się zarówno młodym adresatom projektu jak również ich opiekunom. Gwarantujemy, że nie inaczej będzie w tym – jubileuszowym – roku.

Grę, adresowaną do uczniów starszych klas szkół podstawowych i uczniów szkół średnich, zaplanowaliśmy na czwartek 24 października w godzinach przedpołudniowych. Do udziału w grze szkoła może zgłosić jeden lub dwa zespoły liczące po pięć osób (każdy zespół z opiekunem).

Na zgłoszenia czekamy w Książnicy Płockiej do piątku 18 października 2019 r., do godz. 15.00 – numery telefonów: 24 268 00 33  oraz 24 262 86 17. Zgłoszenia można też nadsyłać drogą elektroniczną na jeden z poniższych adresów: sekretariat@ksiaznicaplocka.pl lub oswiata@ksiaznicaplocka.pl z dopiskiem „Stefan na wagarach” – zgłoszenie.

O Autorze

Podobne Posty