Nieprawdopodobne? Ależ skąd!

Dzisiaj Książnica Płocka zamienia się z „domu dziennego” na „dom nocny” i OTWIERA siebie i WAS na niezgłębiony talent OLGI TOKARCZUK. Dzisiaj Olga Tokarczuk będzie z nami! – od czegóż bowiem czytelnicza wyobraźnia i czytelnicza pasja?   Zabierajcie swoich bliskich, zapraszajcie znajomych i pomykajcie na Kościuszki! Od 18.00 do 22.00 razem będziemy przekraczać czytelnicze granice!  Wspólne czytanie wzbogaca! Tak jak każde słowo wyszłe spod pióra pisarki! MOC NOBLISTKI będzie dzisiaj z nami!

Na żywo gościliśmy pisarkę  – jak pamiętacie – już dwukrotnie (po raz pierwszy w 2010 roku, kiedy promowała książkę „Prowadź swój pług przez kości umarłych” i w roku 2015, tuż po premierze „Ksiąg Jakubowych”). Podczas obu spotkań nasza siedziba z trudem mieściła miłośników jej fascynującej twórczości, co potwierdziło, że Płock czytelnikami Olgi Tokarczuk stoi!

Nie zdziwiło nas zatem, że od wczoraj na bibliotecznych półkach żadnej z Jej licznych książek po prostu NIE MA. Wszystkie zostały wypożyczone, a kolejka zainteresowanych rośnie! Wiedzieliśmy, że tak to będzie!

Spontanicznie zatem ZAPRASZAMY DZIŚ wszystkich spragnionych a nienasyconych, tych, którzy właśnie są w trakcie lektury któregoś z dzieł noblistki i tych, którzy karnie czekają w kolejce po książkę. Tych, którzy jeszcze na ich lekturę się nie zdecydowali i tych, którym nawet nie przyszło to głowy!

***

Popatrzcie jak było:

O Autorze

Podobne Posty