15 listopada zapraszamy do Kulturalnego SPA, czyli kontynuację ogólnopolskiej akcji “60+ Kultura” stworzonej z myślą o seniorach powyżej 60 roku życia, by umożliwić im udział w wydarzeniach kulturalnych.

Dla chętnych Książnica Płocka przygotowała 3 strefy tematyczne:

  • Smartfon? No problem! – w godz. 15.00 – 16.00 zapraszamy do strefy technologicznej gdzie zaprezentujemy przydatne aplikacje mobilne oraz przekażemy praktyczne informacje o dodawaniu popularnych apek do telefonu; 
  • Powie zielarka – w godz. 16.00 – 17.00 w strefie kulturalnej, przy kawie, herbacie i ziółkach wszelakich szeptucha, z przymrużeniem oka, zaradzi na każdą dolegliwość i dręczące nas problemy – z płocką aktorką Magdaleną Tomaszewską sięgniemy do źródeł ziołolecznictwa;
  • Apetyt na zdrowie – w strefie zdrowotnej (17.00 – 18.00) Beata Klimowska, farmaceutka i fitoterapeutka zaprezentuje lecznicze i kosmetyczne produkty zielarskie.  

W pakiecie także prezentacja pamiątek związanych z regionem w Czytelni Książnicy Płockiej. Zachęcamy do przynoszenia starych zdjęć z życia Płocka z Waszych prywatnych archiwów, które po zeskanowaniu zasilą zbiory Biblioteki.

 

 

 

O Autorze

Podobne Posty