Uwaga! Drodzy Czytelnicy - od 18 lipca Filia biblioteczna nr 13 nieczynna z powodu remontu
Uwaga! Zmiana godzin pracy placówek Książnicy Płockiej w okresie wakacyjnym

Armin van Buuren – A state of trance 2022

Muzyka trance odgrywa ważną rolę w życiu tak wielu ludzi. Pozwala pozostawić za sobą wszystkie zmartwienia i cieszyć się chwilą uniesienia. Nawet gdy czasy są najgorsze, a mroczne myśli przejmują kontrolę nad naszymi głowami, podnosząca na duchu atmosfera i euforia przynoszą ulgę i komfort wszystkim, którzy tego potrzebują. Ta poszukiwana iskra światła świeci tak samo jasno w dziewiętnastej części serii kompilacji miksowanych przez Armina van Buurena.
Składający się z czterdziestu gwiezdnych utworów, dwupłytowy album „A State of Trance 2022” oferuje trzy zupełnie nowe produkcje samego autora miksu oraz premierowe kompozycje od takich gwiazd gatunku, jak Ben Gold, Orjan Nilsen, Richard Durand czy Simon Patterson. Wydawnictwo, które daje pozytywnego kopa oraz nadzieję na lepsze jutro w tych niezwykle trudnych i niepewnych chwilach.

 

[źródło opisu: www.empik.com]

więcej nowości muzycznych >>

 

 

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Skip to content