Maroon 5 – Jordi

Maroon 5 prezentuje siódmy album studyjny „Jordi” – premiera 11 czerwca 2021. Wydawnictwo promuje singiel „Beautiful Mistakes” ft. Megan Thee Stallion. Na krążek, wyprodukowany przez J Kash, trafiły także utwory „Memories” oraz „Nobody’s Love”.

Maroon 5 zdobyli popularność na całym świecie za sprawą niezwykle chwytliwej mieszanki rocka i r&b z albumu „Songs About Jane”. Grupa ma na koncie trzy nagrody Grammy, ponad 75 mln sprzedanych egzemplarzy albumów, 400 mln sprzedanych singli oraz platynowe i złote odznaczenia w ponad 35 krajach.

Poprzednik albumu „Jordi”, „Red Pill Blues”, ukazał się w 2017. Główny singiel z wydawnictwa, „Girls Like You”, trafił na szczyt zestawień Top 40 i Adult Pop, jak również Hot 100 w USA – na tej ostatniej liście spędził 7 tygodni z rzędu na najwyższej pozycji. Singiel zgromadził ponad 1,2 miliarda streamów w Spotify i 3 miliardy wyświetleń na YouTube/VEVO. Klip był najchętniej oglądanym teledyskiem na VEVO w 2018 roku. Z kolei hit „Memories” zgromadził ponad miliard streamów w Spotify i ponad 650 mln wyświetleń na YouTubie.

Maroon 5 może cieszyć się milionami słuchaczy na całym świecie. Zespół zagrał setki koncertów w ponad 30 krajach, sprzedając na swoje występy ponad 6,75 mln biletów.

[Źródło opisu: www.empik.com]

Więcej nowości muzycznych >>

 

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Skip to content