Uwaga Czytelnicy! Od 17 sierpnia Filia nr 2 (Rogatka Warszawska) będzie zamknięta

Łowca tatuaży

Alison Belsham – Łowca tatuaży

Szukasz lektury, która pochłonie Cię całkowicie i od której naprawdę trudno będzie Ci się oderwać? Sięgnij po książkę Alison Belsham pod tytułem „Łowca tatuaży” i wraz z bohaterami spróbuj rozwikłać tajemnice zbrodni dokonywanych przez seryjnego zabójcę.

Miłośnik tatuaży – zwyrodnialec, który zabija

„Łowca tatuaży” to przerażający thriller, który skupia się na serii bestialskich zbrodni. Nieuchwytny morderca wycina z ciał swoich ofiar, kiedy te jeszcze żyją, ich tatuaże. Później zabija tych ludzi i pozbawia ich skóry. Modus operandi zabójcy jest zawsze taki sam. Skąd taki wynaturzony pomysł na seryjne zabijanie?

Tego postarają się dowiedzieć tatuażystka Marni Mullins, która na co dzień pracuje w Brighton oraz detektyw Francis Sullivan. Dla policjanta to pierwsza sprawa w karierze. Prosi o pomoc tatuażystkę, czyli dziewczynę, która doskonale orientuje się w środowisku, sama też wykonuje u swoich klientów podobne rysunki, jak te, które wybiera morderca. Jednocześnie skrywa ona sekret i ma wiele powodów, by nie ufać w 100 procentach policji.

Czy kobieta przełamie niechęć do stróżów prawa i przedstawi swoje uzasadnione podejrzenia Sullivanowi? Kto morduje w Brighton? Kto będzie kolejną ofiarą? Odkryj zagadkę z książki „Łowca tatuaży”.

[źródło: empik.com]

 

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

wpChatIcon