Ed Sheeran – Autumn Variations

 
“Zeszłej jesieni odkryłem, że ja i moi przyjaciele przechodzimy przez wiele życiowych zmian. Po gorącym lecie wszystko albo się uspokoiło, ustabilizowało, rozpadło, stanęło na głowie lub implodowało” – opowiada Ed Sheeran.
 
“Kiedy na początku ubiegłego roku przechodziłem przez trudny okres, pisanie piosenek pomogło mi zrozumieć moje uczucia i pogodzić się z tym, co się działo. Kiedy dowiedziałem się o różnych sytuacjach moich przyjaciół, napisałem piosenki, niektóre z ich perspektywy, niektóre z mojej, aby uchwycić, jak oni i ja postrzegaliśmy świat w tym czasie. Były wzloty zakochania i nowe przyjaźnie pośród upadków złamanego serca, depresji, samotności i zagubienia” – kontynuuje artysta.
 
“Mój tata i brat opowiedzieli mi o kompozytorze Elgarze, który skomponował “Wariacje Enigma”, gdzie każda z 14 kompozycji dotyczyła innego z jego przyjaciół. To właśnie zainspirowało mnie do stworzenia tego albumu. Kiedy pracowałem nad “Subtract” z Aaronem Dessnerem, od razu się dogadaliśmy. Pisaliśmy i nagrywaliśmy non-stop, a ten nowy album narodził się właśnie z tej współpracy. Uważam, że wspaniale uchwycił klimat jesieni w swoich dźwiękach. Mam nadzieję, że wszyscy pokochają tę płytę, tak bardzo jak ja” – podsumowuje Ed.

[Źródło opisu: empik.com/]

 

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content