Uwaga Czytelnicy! Od 15 kwietnia do 21 maja 2024 r. Filia nr 5 /Vuka Karadzica 1/ będzie zamknięta z powodu inwentaryzacji zbiorów

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez: This Is Me… Now

Myślicie, że znacie historię Jennifer Lopez, jednej z najczęściej opisywanych kobiet na świecie, ale “This Is Me…Now” to prawdziwa historia, kawałek jej duszy, a wszystko w jej własnym, niepowtarzalnym stylu. 

“This Is Me…Now” to płyta i inspirowany muzyką film. Album, napisany i wyprodukowany przez Jennifer Lopez i Rogéta Chahayeda, wraz z Angel Lopez, Jeffem “Gitty” Gitelmanem, HitBoyem, Tay Keithem i INK, zgrabnie łączy R&B, współczesne popowe brzmienia i hiphopowe bity.

Jej charakterystyczny wokal, w połączeniu z misternie stworzonymi tekstami, zagłębia się w wzloty i upadki życia, miłości i związków z niezachwianą szczerością i introspekcją, czyniąc ten album najbardziej szczerym i osobistym w dorobku Jennifer Lopez.

[Źródło opisu: empik.com/]

 

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content