Uwaga Czytelnicy! Od 18 lipca Filia biblioteczna nr 13 nieczynna z powodu remontu
W dniach 3 - 10 października Filia nr 12 (Płock-Ciechomice) będzie zamknięta z powodu inwentaryzacji zbiorów

UB40 – Unprecedented

“Unprecedented” to następca wydanego w 2018 roku albumu “A Real Labour of Love”, który dotarł do 2. miejsce brytyjskiej listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Materiał powstał w składzie Ali Campbell i Astro, między kolejnymi lockdownami w Londynie i na Jamajce. UB40 sięgnęli po utwory takich wykonawców, jak Stevie Wonder czy Kris Kristofferson, uzupełniając wydawnictwo o autorskie kompozycje zainspirowane pandemią oraz obecną sytuacją na Wyspach.

Longplay miał ukazać się w 2021 roku, jednak z powodu śmierci Astro w listopadzie 2021 roku, premiera została przełożona na czerwiec 2022 roku. Z płyty pochodzi singiel “Sufferer”, oryginalnie pochodzący z repertuaru The Kingstonians. 

Zespół UB40 w trakcie swojej kariery wielokrotnie podbijał listy przebojów i sprzedał 70 milionów płyt. Między 1983 a 1998 rokiem, grupa wydała trzy albumu z serii „Labour of Love”, na których znalazły się przeboje „Cherry Oh Baby” (oryginalnie z repertuaru Erica Donaldsona), „Kingston Town” (Lorda Creatora), „Come Back Darling” (Johnny’ego Osbourne’a). UB40 trafili również na listy przebojów po dwóch stronach Atlantyku za sprawą coverów „Red Red Wine” oraz „(I Can’t Help) Falling In Love With You”. Ponadto ich wersja „I Got You Babe” nagrana z Chrissie Hynde (The Pretenders) trafiła na szczyt notowania w Wielkiej Brytanii.

[Źródło opisu: empik.com/]

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Skip to content