Uwaga! Zmiana godzin pracy placówek Książnicy Płockiej w lipcu i sierpniu 2024 /zob. szczegóły >>/

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Warsztaty: myśl – emocja – ciało

4 kwietnia 2023

4 kwietnia –  MYŚL-EMOCJA-CIAŁO. Triada dobrostanu psychicznego.

Warsztaty arteterapeutyczne na podstawie własnej twórczości i materiałów autorskich obejmujące zagadnienia profilaktyki antyuzależnieniowej i przeciwdepresyjnej poprowadzi Joanna Fabicka. Warsztaty realizowane ze środków Budżetu Miasta Płocka na 2023 r. w ramach projektu „Żyję zdrowo i bezpiecznie”. 

godz. 10 – Biblioteka dla dzieci im. Wandy Chotomskiej (ul. Sienkiewicza 2, tel. 24 262 27 69). 

godz. 12.15 – Miejsce: Filia biblioteczna nr 7 Książnicy Płockiej (ul. Faustyna Piaska 5 tel. 24 263 67 80).

Joanna Fabicka – dyplomowana mediatorka rodzinna, psychoterapeutka systemowa w trakcie szkolenia w 4-letniej szkole psychoterapii, pisarka i scenarzystka. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, SWPS w Warszawie i Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie kliniczne zdobywała na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Dzieci i Młodzieży Szpitala Wolskiego w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz do Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP. Współpracuje z Komitetem Ochrony Praw Dziecka.

Pracuje z młodzieżą i rodzinami w kryzysie, prowadzi konsultacje rodzicielskie i warsztaty umiejętności wychowawczych. Jako praktyk metody Kids Skills wspiera dzieci i nastolatki, pomagając im przezwyciężyć trudności i osiągnąć wyznaczone cele.

Jest autorką nagradzanych książek dla dzieci i młodzieży (m.in. Nagroda Główna Polskiej Sekcji Ibby, Międzynarodowy Biały Kruk – the White Raven, Złota Lista Lektur Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom).

 

Szczegóły

Data:
4 kwietnia 2023

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content