Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Cykl “Otwarta głowa”

10 kwietnia 2021

Pandemia bez wątpienia odmieniła życie każdego z nas. Na co dzień mierzymy się z niepokojem o nasze i naszych bliskich zdrowie czy pracę. Jak w tym trudnym czasie możemy zadbać o swój dobrostan psychiczny? Jak walczyć z tworzeniem negatywnych scenariuszy i radzić sobie ze stresem? Czy od początku pandemii więcej osób korzysta z pomocy psychologicznej?
Na te i inne pytania odpowie psycholożka i psychoterapeutka Adriana Klos podczas wyjątkowego spotkania online otwierającego cykl “Otwarta głowa”.
 
Transmisja odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 17.00 na Facebooku Biblioteki Publicznej na Pradze-Południe .
 
Serdecznie zapraszamy
 
Adriana Klos – psycholożka i psychoterapeutka. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz w Ośrodku INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Prowadzi ośrodek „Strefa Zmiany” w Warszawie. Pomaga ludziom zmagającym się z lękami, stresem, trudnościami w związku i innych relacjach oraz w kryzysach życiowych. Publikuje w mediach, m.in. w magazynie „Charaktery”. Prowadzi warsztaty rozwojowe, głównie z zakresu asertywności. Jest autorką książek „Asertywność – klucz do dobrych relacji i poczucia własnej wartości” oraz „Rozwód, szansa na lepsze życie”. Warto zaznaczyć, że wkrótce ukaże się jej kolejna publikacja, tym razem o mechanizmach obronnych. Prywatnie jest mamą nastolatka, uwielbia kino, literaturę, sztukę i fotografię uliczną.

Spotkanie poprowadzi Marcin Kozłowski, dziennikarz portalu Gazeta.pl. Publikował m.in. w “Przekroju”, “Charakterach” i dzienniku “Metro”. W przeszłości zawodowo związany również z radiem i telewizją.

Szczegóły

Data:
10 kwietnia 2021

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content