Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Finał naPowietrzACZa Kultury

28 sierpnia 2021

 
W najbliższy weekend (28-29 sierpnia) POKiS zaprasza na finał naPowietrzACZa Kultury. Wśród licznych propozycji są koncerty, warsztaty, spotkania. 
 
W sobotę na podwórku POKiSu królować będzie techno, a to z okazji 25-lecia Technomania Crew. Oprócz występów muzycznych odbędą się pokazy: Jujitsu/Kicboxingu w wykonaniu sekcji dziecięcej z Academia GORILA Płock, a także tańca na trampolinach w wykonaniu TURBO JUMPS by GORILA. Będzie można również wziąć udział w warsztatach ręcznej produkcji świec aromatycznych, które poprowadzi Agnieszka Worońcow. W przerwie na wyciszenie od muzycznych i sportowych wrażeń odbędzie się spotkanie z Radkiem Tereszczukiem, autorem książki „30 LAT TECHNO w Polsce”.

W niedzielę m.in. promocja książki Michała Kublika z radiomixx.pl – “Krzysztof Kisiel. Mistrz!” Rozmowę z bohaterem książki oraz jej autorem poprowadzi Rafał Kowalski. Rodzinną niedzielę umili występ Harcerskiego ZPiT Dzieci Płocka, wokalistek z MDK i POKiSu oraz chóru Vox Singers.

W niedzielę zapraszamy także na stoisko Książnicy Płockiej, gdzie czekać na Was będą zagadki, łamigłówki, animacje plastyczne i skrzynia pełna książek. Będzie też można nabyć nasze wydawnictwa.
 
Szczegółowy program finału naPowietrzACZa Kultury znajdziecie TUTAJ.
 
 
 

Szczegóły

Data:
28 sierpnia 2021

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content