Ładowanie Wydarzenia

Konkurs recytatorski – regulamin

25 marca 2020 - 11 kwietnia 2020

Zapraszamy do udziału w XLII edycji konkursu recytatorskiego dla dzieci i młodzieży „Pięknie być człowiekiem”

Konkurs od lat (w tym roku to już XLII edycja) cieszy się dużą popularnością wśród młodych ludzi – rocznie zgłasza się ok. 1.200 osób z Płocka i powiatu płockiego. Jest doskonałą formą upowszechniania literatury poprzez piękno słowa mówionego i uczy aktywnego udziału w kulturze. Stwarza także uczestnikom szansę zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich szerszemu gronu odbiorców.

Tegoroczna XLII edycja konkursu została wpisana do kalendarza działań w ramach kampanii ekologicznej „Czysta Karta” Książnicy Płockiej, uświadamiającej, jak ważne jest, byśmy wspólnie zadbali o przyszłość naszej planety. Sugerujemy, aby dobór repertuaru recytacji uwrażliwiał dzieci i młodzież na zachowania proekologiczne, zainteresował tematyką przyrodniczą oraz  prezentował bogactwo i różnorodność fauny i flory.

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zamieszczonym poniżej regulaminie.

Regulamin konkursu recytatorskiego >>

Oświadczenie >>

Szczegóły

Start:
25 marca 2020
Koniec:
11 kwietnia 2020

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

  wpChatIcon
  Menu

  Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

  09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
  tel.: 24 262 30 59
  fax: 24 262 31 17
  e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl