Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Podwieczorek Patriotyczny

11 listopada 2022

11 listopada 2022 r. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego oraz Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” im. Druha Wacława Milke zapraszają płocczan na wspólne, radosne śpiewanie pieśni patriotycznych podczas organizowanego Podwieczorku Patriotycznego. W związku z obchodzonym w tym roku w Płocku Rokiem Władysława Broniewskiego tegoroczną edycję zamierzamy poświęcić płockiemu poecie, legioniście i żołnierzowi, przedstawiając Jego wkład w odzyskanie przez Polskę niepodległości i recytując jego wiersze.
Uroczystość rozpocznie się o godzinie 17.00 na Placu Starego Rynku, przy pomniku – ławeczce Druha Wacława Milke.
Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowano śpiewniki z tekstami pieśni patriotycznych, w których znajduje się miejsce na przybicie okolicznościowej pieczęci. Na dużym telebimie wyświetlone zostaną teksty śpiewanych pieśni, przeplatane historycznymi zdjęciami.
Zgromadzonych na Starym Rynku, organizatorzy zagrzewać będą, częstując ich gorącą herbatą. Nie zabraknie biało-czerwonych rekwizytów – wstążeczek, chorągiewek i wiatraczków.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych na płockiej starówce.
Podwieczorek Patriotyczny 11 listopada o 17.00 na Starym Rynku w Płocku, przy pomniku – ławeczce druha Wacława Milke.

Szczegóły

Data:
11 listopada 2022

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content