Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Warsztaty on-line

25 września 2020 - 7 października 2020

Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Warszawie Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Płocku oraz Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego w Płocku zapraszają na szkolenie on-line: “Biblioterapia, bajkoterapia”, które poprowadzi trener Paulina Nędzi. 

  • Cz. 1: 6 października, w godz.: 11.30-14.00
  • Cz. 2: 7 października, w godz.: 8.15-10.45

Opis szkolenia: Czy literatura może mieć wpływ na emocjonalne życie dziecka? Jaką rolę w procesie biblioterapeutycznym odgrywają biblioteki? 

Podczas szkolenia dowiesz się m. in.: czym jest biblioterapia, poznasz najważniejsze metody i techniki biblioterapeutyczne oraz skonstruujesz własny scenariusz zajęć biblioterapeutycznych.

Trenerka Good Books Paulina Nędzi: Z zamiłowania i wykształcenia bibliotekarz. Absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Na co dzień pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach. W 2017 roku otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które umożliwiło wzięcie udziału w Światowym Kongresie Bibliotek IFLA we Wrocławiu. W pracy skupia się na organizacji wydarzeń
skierowanych do najmłodszych użytkowników i wciąż poszukuje nowych form promocji czytelnictwa, zwłaszcza tych, wykorzystujących nowe technologie. Prywatnie miłośniczka reportażu. Kiedy nie czyta, ogląda seriale.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA – formularz

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: dzs@ksiaznicaplocka.pl

 

Szczegóły

Start:
25 września 2020
Koniec:
7 października 2020

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content