Uwaga Czytelnicy! Od 30 marca do 4 kwietnia gmach główny Książnicy, wszystkie filie biblioteczne, Chotomek oraz Mediateka będą nieczynne
7 kwietnia (Wielki Piątek) wszystkie placówki Książnicy czynne do 17.00, a 8 kwietnia (Wielka Sobota) zamknięte
Uwaga! W dniach 13 - 22 marca 2023 roku Filia nr 10 (Borowiczki) będzie zamknięta z powodu inwentaryzacji zbiorów

Ładowanie Wydarzenia

Wystawa fotograficzna ze zbiorów płocczan

13 lutego 2023 - 31 marca 2023

Drodzy czytelnicy, mamy dla Was propozycję. Możecie zostać współautorami wystawy, która będzie prezentowana w Książnicy Płockiej już w drugiej połowie tego roku. Okazja niepowtarzalna. Co trzeba zrobić? Wystarczy przeszukać domowe archiwa i wypożyczyć nam zdjęcia przedstawiające Płock po 1945 roku. Chcemy pokazać miasto, które nas ukształtowało, pełne niezwykłych ludzi i miejsc. Wiele z nich zniknęło bezpowrotnie z pejzażu miasta, pozostały już tylko na fotografiach i w naszej pamięci. Inne miejsca zmieniły swój wygląd. Dlatego na wystawie pokażemy Płock z Waszych wspomnień.

Zwracamy się z prośbą o udostępnienie nam zdjęć, na których widnieje nasze miasto w różnych okresach historii. Niech to będą zdjęcia miejsc, architektury, wydarzeń, ludzi. Fotografie wywołujące różnorodne emocje, od zadumy nad przeszłością, przez wzruszenie, po ciepły uśmiech.

 

Zorganizujmy razem to wydarzenie. Zapraszamy.

Kontakt: dział oświatowo-edukacyjny, tel. 24 268 00 15, oswiata@ksiaznicaplocka.pl

Szczegóły

Start:
13 lutego 2023
Koniec:
31 marca 2023

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Skip to content