Uwaga Czytelnicy! Od 14 czerwca do 3 lipca FILIA NR 7 (Międzytorze) będzie ZAMKNIĘTA z powodu inwentaryzacji zbiorów.

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Galeria pokonkursowa

5 listopada 2020 - 14 listopada 2020

 

Zwykle podczas Festiwalu Themersonów spotykaliśmy się z dziećmi na happeningu “Ulica Themersonów”. W tym roku z oczywistych względów zaproponowaliśmy uczniom klas drugich i trzecich działania, w które można się zaangażować bez opuszczania bezpiecznych murów szkolnych, wspólnie z koleżankami i kolegami z klasy. Dzieci czytały “Pocztę” – książkę o historii i sposobach komunikacji, a później tworzyły do niej swoisty suplement. Prac, które powstały, nie powstydziliby się Themersonowie! Efektem swoich działań podzieliły się z nami uczniowie: Niepublicznej Szkoły Podstawowej Cogito, klasy 3b II Prywatnej Szkoły Podstawowej “Profesor” oraz silna ekipa ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka: klasy 2a, 2b, 2d, 2e, 2f oraz klasy 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f i 3g. Brawo Wy! Wszystkim nauczycielom dziękujemy za entuzjazm i zaangażowanie!

Postanowiliśmy przyznać nagrody specjalne: za nieograniczoną wszechstronność i kreatywność dla uczniów klasy 3d SP 22, za imponującą wiedzę i wyraz artystyczny dla uczniów klasy 2f SP 22, za mistrzowskie wykorzystanie nowych technologii dla uczniów „Profesora” oraz za nieskrępowaną wyobraźnię twórczą dla uczniów „Cogito”. Gratulujemy!

Joanna Kościelska-Krawczyk

__________________________________________________________________________________________

Ulica Themersonów – wręczenie nagród i dyplomów:

Szczegóły

Start:
5 listopada 2020
Koniec:
14 listopada 2020

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Skip to content