Uwaga Czytelnicy! Od 14 czerwca do 3 lipca FILIA NR 7 (Międzytorze) będzie ZAMKNIĘTA z powodu inwentaryzacji zbiorów.

Polityka

„Polityka” już od półwiecza towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Pierwszy numer ukazał się w 1957 roku. W 1995 roku „Polityka” prowadzona przez Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego pisma, zmieniła swój format i formułę. Siła marki „Polityki” tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

W bieżącym numerze:
Covidowa loteria – sprawdź, w jakiej jesteś grupie ryzyka; gdzie jest prezydent Duda; jak niewyborczy ruch Trzaskowskiego ma odsunąć PiS od władzy; chwilowe przebudzenie w sprawie cierpienia zwierząt; gdzie wyląduje UFO.

Źródło opisu: www.ruch.com.pl

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Skip to content