Zima świata

Ken Follett: Zima świata

Aktorzy: Krzysztof Gosztyła, Maciej Musiał, Jakub Gierszał, Sandra Drzymalska i in.
Nagranie: 6 płyt CD (35 godz. 2 min)

Wydanie CD audio, na które czekają rzesze wielbicieli audiobooków.
Superprodukcja na podstawie uwielbianej powieści jednego z najpopularniejszych pisarzy na świecie.

Gwiazdorska obsada i mistrzowskie wykonanie.

Ogień wojny, który podpali cały świat.

Epicka opowieść o ludziach, którzy chcą znaleźć swoje miejsce w czasach ogarniętych szaleństwem. Superprodukcja audio na podstawie międzynarodowego bestsellera jednego z najbardziej znanych pisarzy na świecie. Ulubieni polscy aktorzy: Krzysztof Gosztyła, Maciej Musiał, Jakub Gierszał, Sandra Drzymalska i wielu innych. Oryginalna muzyka i aranżacja, które przenoszą was do roztańczonych lat 30., świata gangsterów, arystokratów i ideologii, w imię których dochodzi do potworności.

Losy pięciu powiązanych ze sobą rodzin – amerykańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej i walijskiej – na tle najmroczniejszego okresu w historii XX wieku. Nazizm rosnący w siłę w powojennych Niemczech. Komunizm, który może utrzymać „zdobycze rewolucji” tylko za sprawą terroru. Gabinety władzy, gdzie próbuje się zapobiec wojnie, która wykrwawi świat. Front wojenny, gdzie giną ludzie, czasami w wyniku bezsensownego okrucieństwa. Masakra dokonana w Pearl Harbor. Na tle wielkiej historii emocje zwykłych ludzi ścierają się ze sobą i z bezwzględnym przeznaczeniem…

[Źródło opisu: www.empik.com ]

 

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content