Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Uliczka Pani Chotomskiej

13 maja 2021 - 7 czerwca 2021

 

Książnica Płocka Biblioteka dla dzieci im. Wandy Chotomskiej zaprasza przedszkola z Płocka i okolic do udziału w XVI edycji Uliczki Pani Chotomskiej

Celem Uliczki jest popularyzacja twórczości naszej patronki, Wandy Chotomskiej.  Warunkiem wzięcia udziału w przeglądzie jest przygotowanie inscenizacji słowno–muzycznej zmontowanej na podstawie utworów autorki (wierszy, teatrzyków, kabaretów, tekstów piosenek czy opowiadań).

Zgłoszenia grup przedszkolnych prosimy kierować na adres biblchot@ksiaznicaplocka.pl. Na filmowe prezentacje wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, oświadczeniami opiekunów i zgodą na korzystanie z nagrania czekamy do  5 czerwca 2021 r. Dopuszczamy także możliwość przyniesienia dokumentacji wraz z nagraniem bezpośrednio do Biblioteki dla dzieci, ul. Sienkiewicza 2, w godzinach jej pracy. Wzory oświadczeń i zgód dostępne w załączniku nr 1 i 2 Regulaminu.  

Czas trwania inscenizacji nie powinien przekraczać 5 minut, a występująca grupa  może liczyć  maksymalnie 10 osób.

Podsumowanie  konkursu i wręczenie nagród  planujemy w dniach 17-18 czerwca 2021 r. (wyniki zostaną również ogłoszone na stronie internetowej Książnicy Płockiej www.ksiaznicaplocka.pl

Wybrane inscenizacje, w całości lub we fragmentach, zostaną zaprezentowane na kanale YouTube Książnicy Płockiej i stronie Organizatora.

 

  Życzymy udanej zabawy i twórczych pomysłów!

REGULAMIN >>

OŚWIADCZENIE >>

 

Szczegóły

Start:
13 maja 2021
Koniec:
7 czerwca 2021

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content