Uwaga! Zmiana godzin pracy placówek Książnicy Płockiej w lipcu i sierpniu 2024 /zob. szczegóły >>/

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Konkurs na EKOSLOGAN

21 lutego 2021 - 28 lutego 2021

W Międzynarodowym Dniu Języka Ojczystego zapraszamy do udziału w językowo-ekologicznej zabawie. Czy język może służyć ekologii? Czy może mieć wpływ na nasze proekologiczne zachowania? Na pewno. Wszystkie kampanie ekologiczne mają swoje hasła. To właśnie nośny slogan zapewnia w dużej mierze ich powodzenie.

Dlatego proponujemy wam dzisiaj zabawę w układanie proekologicznych sloganów. Pamiętajcie: slogan powinien być prosty, łatwy do zapamiętania, lepszy krótki niż długi, może być rymowany, oparty na grze słów czy na skojarzeniach. Chcemy, aby zachęcał do proekologicznych działań, propagował odpowiedzialne zachowania konsumenckie. Krótko mówiąc, wskazywał drogę do ekologii na co dzień.

Nasza propozycja: Ekologia? Masz to w naturze!

Swoje hasła przesyłajcie na adres: oswiata@ksiaznicaplocka.pl (w temacie: Dzień Języka Ojczystego). Czekamy na nie do 25 lutego! W dniach 26-28 lutego wszystkie hasła opublikujemy na FB Książnicy. Najciekawszą propozycję wybiorą czytelnicy, lajkując ją. Zwycięzca dostanie kalendarz Książnicy, słoik miodu i książkę (dla dzieci lub dorosłych) Katarzyny Kłosińskiej i Michała Rusinka.

Szczegóły

Start:
21 lutego 2021
Koniec:
28 lutego 2021

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

09-402 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel.: 24 262 30 59
fax: 24 262 31 17
e-mail: bibl@ksiaznicaplocka.pl

Skip to content